Counter-Strike StileZone aKa CSSZ
Server off.
Counter-Strike StileZone aKa CSSZ
Server off.
Counter-Strike StileZone aKa CSSZ
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Concurs CSSZ ! [Luna Februarie]

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Admin
Owner
Owner
Admin


Numarul mesajelor : 355
Harta Preferata : de_nuke
Reputatie : 6

Concurs CSSZ ! [Luna Februarie] Empty
MesajSubiect: Concurs CSSZ ! [Luna Februarie]   Concurs CSSZ ! [Luna Februarie] EmptyVin 12 Feb 2010, 21:08

Concurs CSSZ !

Descriere :
- posteaza un filmulet facut de TINE! frag/b-hop/vs (orice legat de cs)

Cerinte :
- uploadat pe YOUTUBE (metacafe,break etc... nu e necesar)
- durata minima 1m:30s
- sa includa o reclama cu "stilezone.idle.ro" (in filmulet si/sau description)

Premii :
locul 1 : admin+tracker
locul 2 : slot+tracker
locul 3 : rang+tracker
tracker -reprezinta o invitatie pe unele trackere romanesti (filelist Xplore etc ... )

Durata Concursului :
- incepand de 13.feb.2010 - 20.feb.2010 (postati filmuletul vostru pe forum)
- in data de 21.feb.2010 vor incepe voturile si va tine pana in 28.feb.2010
- in data de 01.03.2010 vom declara castigatorul

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Participanti :
01.
02.
03.
04.
05.
.
.
.
Sus In jos
https://cs16-stylezone.forumgratuit.ro
MK | h|tman
Administrator
Administrator
MK | h|tman


Numarul mesajelor : 424
Harta Preferata : d2, inf, byc
Reputatie : 30

Concurs CSSZ ! [Luna Februarie] Empty
MesajSubiect: Re: Concurs CSSZ ! [Luna Februarie]   Concurs CSSZ ! [Luna Februarie] EmptyVin 12 Feb 2010, 21:53

Hitman, am si inceput Very Happy
Sus In jos
the.one
Owner
Owner
the.one


Numarul mesajelor : 1851
Harta Preferata : de_dust2 de_train de_nuke aim_aztecplace
Reputatie : 64

Concurs CSSZ ! [Luna Februarie] Empty
MesajSubiect: Re: Concurs CSSZ ! [Luna Februarie]   Concurs CSSZ ! [Luna Februarie] EmptyDum 14 Feb 2010, 07:31

the.one - am niste filmulete calumea . ti le dau aici sa le faci filmulet ?
Sus In jos
http://cssz.go.ro
MK | h|tman
Administrator
Administrator
MK | h|tman


Numarul mesajelor : 424
Harta Preferata : d2, inf, byc
Reputatie : 30

Concurs CSSZ ! [Luna Februarie] Empty
MesajSubiect: Re: Concurs CSSZ ! [Luna Februarie]   Concurs CSSZ ! [Luna Februarie] EmptyDum 14 Feb 2010, 11:51

deci filmuletele sunt pt a crea un alt film mai mare sau fiecare individual? ... pt ca eu m-am apucat sa fac ceva mai mare, 100% original hitman , 90% de pe stilezone si 10% surpriza, ... dar o sa mai dureze, trebuie sa mai filmez Very Happy
Sus In jos
Admin
Owner
Owner
Admin


Numarul mesajelor : 355
Harta Preferata : de_nuke
Reputatie : 6

Concurs CSSZ ! [Luna Februarie] Empty
MesajSubiect: Re: Concurs CSSZ ! [Luna Februarie]   Concurs CSSZ ! [Luna Februarie] EmptyMier 17 Feb 2010, 20:07

PS : Dati sapamuri in CS cand vedeti jucatori noi ceva de genu " Concurs pt Admin/Slot.Pt mai multe informati accesati forumul sau www.cssz.go.ro " nu pt ca e asa fain concursul sau stiu eu ce .. dar vreu sa vad lume noua pe forum nu ca intra odata si lasa 1 post vreu activitate activitate !!!
Sus In jos
https://cs16-stylezone.forumgratuit.ro
MK | h|tman
Administrator
Administrator
MK | h|tman


Numarul mesajelor : 424
Harta Preferata : d2, inf, byc
Reputatie : 30

Concurs CSSZ ! [Luna Februarie] Empty
MesajSubiect: Re: Concurs CSSZ ! [Luna Februarie]   Concurs CSSZ ! [Luna Februarie] EmptyJoi 18 Feb 2010, 22:12

S-ar putea sa intarzii cu filmuletul ... din cauza unei probleme ... se pare ca in Windows Vista nu apar nicaieri fisierele .dem de la cs non-steam. Shocked Le pot vedea doar daca le dau drumu' din consola. Am incercat cu search dar tot nu gaseste nimic, m-am dat pe net si se pare ca e de la Vista. Si nu stie nimeni unde dispar demo-urile. Shocked Shocked Shocked
Am facut demouri pe server dar nu mai stiu ce nume le-am dat la toate si va trebui sa "filmez" din nou zilele astea.
Am 2 min pline de actiune pana acum.

Pana duminica sper sa termin.
Sus In jos
Admin
Owner
Owner
Admin


Numarul mesajelor : 355
Harta Preferata : de_nuke
Reputatie : 6

Concurs CSSZ ! [Luna Februarie] Empty
MesajSubiect: Re: Concurs CSSZ ! [Luna Februarie]   Concurs CSSZ ! [Luna Februarie] EmptyVin 19 Feb 2010, 19:57

Daca te intereseaza am un CS configurat pt HLTV doar pentu record .Deci cum funtioneaza dai connect pe serverul dorit si dai record . El automat iti inregistreaza tot ce se intampla pe harta. Cum am facut si la meciuile de pe SZ.
Sus In jos
https://cs16-stylezone.forumgratuit.ro
MK | h|tman
Administrator
Administrator
MK | h|tman


Numarul mesajelor : 424
Harta Preferata : d2, inf, byc
Reputatie : 30

Concurs CSSZ ! [Luna Februarie] Empty
MesajSubiect: Re: Concurs CSSZ ! [Luna Februarie]   Concurs CSSZ ! [Luna Februarie] EmptyVin 19 Feb 2010, 20:43

Mersi de ajutor, deocamdata am facut prea mult ca sa mai schimb ceva ... mai am de facut ultima parte din clip, si o sa pastrez acelasi stil.

O recomandare daca poti sa-mi dai ar fi un alt program de facut video. Sa aiba mai multe efecte si sa mearga mai bine decat Windows movie maker, deocamdata folosesc wmm dar dupa ce il incarc cu prea multe date incepe sa se blocheze aiurea si rupe procesoru mai ceva decat crysis. Am tot facut clipul din mai multe bucati ... chinuiala ... dar sunt pe final ... il termin pana duminica.
Sus In jos
Admin
Owner
Owner
Admin


Numarul mesajelor : 355
Harta Preferata : de_nuke
Reputatie : 6

Concurs CSSZ ! [Luna Februarie] Empty
MesajSubiect: Re: Concurs CSSZ ! [Luna Februarie]   Concurs CSSZ ! [Luna Februarie] EmptyVin 19 Feb 2010, 20:55

Pai nush fiecare cu ce ii place cu ce se descurca .. eu de obicei folosec Adobe After Effects/Premiere ca imi place mult sa lucrez cu programe Adobe dar si Sony Vegas ii ceva de capul lui ,nu stiu ultima care a aparut ca de la 6 nu am folosit alta versiune ,si Pinnacle Studio ce e fain la Pinnacle ca are multe efecte (nu stiu nu am testat nu am lucrat in el numa din auzite). Dar daca te intereseaza Adobe e super pentru orice .. poti sa te joci cu imaginile/sunetele cum vrei ...

Iti arat si un clip facut de mine cu adobe sa vazi in ce rezolutie poti converta cu el